Şartlar

Şartlar

NeNedenOlur.com’a girişiniz ve kullanımınız yalnızca bu Şartlar ve Koşullara tabidir. Yasal olmayan veya bu Şartlar ve Koşullar tarafından yasaklanan herhangi bir amaç için kullanılamaz.

Bu web sitesini kullanarak bu beyannamede belirtilen şartları, koşulları ve feragatleri tamamen kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu Şartları ve Koşulları kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayı bırakmalısınız.

1. Fikri Mülkiyet Hakları

1.1. Web sitemizde bulunan tüm telif hakları, ticari markalar, tasarım hakları, kaynak kodları, metin, patent ve fikri mülkiyet hakları (kayıtlı ve kayıtsız) ve bu sitede bulunan tüm içerikler (tüm uygulamalar da dahil olmak üzere) veya onun lisans sahiplerinin (diğer kullanıcıları içeren) yegane mülkiyetinde kalacaktır.

1.2.  Bu sitenin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

1.3. Bu Web sitesine girerek, bu sitenin içeriğine sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için erişim yapacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Telif hakkı sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın kod ve yazılım da dahil olmak üzere hiçbir içerik indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, saklanamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Ancak, kişisel, ticari olmayan amaçlı  kullanımlar için kaynak göstermek ve link vermek suretiyle bu sitedeki sayfaları indirme, kopyalama ve/veya yazdırma işlemi hariç tutulmaktadır.

2. Kullanıcı Sorumluluğu

2.1. Önceden yazılı izni almaksızın web sitemizdeki materyalleri tekrar yayınlamak, sitemiz üzerinden materyal satmak veya kiralamak, sitemizin herhangi içeriğini kamunun kullanımına sokmak, kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız dışında herhangi bir şekilde sitemizin içeriğindeki bir materyali yeniden çoğaltmak, kopyalamak veya başka bir şekilde istismar etmek ve sitemiz üzerindeki herhangi bir içeriği başka bir web sitesi üzerinden yeniden yayınlama hallerinde her türlü hukuki ve cezai sorumluluğunuz olduğunu; ayrıca, kendi kişisel (ticari olmayan) kullanımınız dışında sitemizin içeriğini kullanarak uyarlama yapmamayı, değiştirmemeyi veya türev bir çalışma oluşturmamayı kabul etmiş sayılırsınız.

2.2. Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

0 comments:

Yorum Gönder

Şartlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Şartlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Şartlar bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Şartlar bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Şartlar bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.